Barefoot obuv

O NÁS

Proč právě dětská obuv a směr typu barefoot?

Začalo to narozením naší první holčičky. Její první krůčky byly pro nás důležitý milník a skutečnost, že standardní nabídka obuvi v mnoha ohledech nevyhovovala, byla motivací pro hledání uspokojivého řešení. Síla internetu a facebooku je veliká a díky nim jsem narazila na barefoot obuv a její mutace. Díky hledání informací a referencí jsem se seznámila s lidmi, kteří se obouvání věnují profesionálně na plný úvazek. Pomohli dceři „obout to správné“ a učinit pro ni chůzi bezstarostnou samozřejmostí jejího života. S těmito lidmi se nadále potkáváme i jako s našimi kamarády, obchodními partnery či lektory. Barefootu jsme nakonec propadli celá rodina.

Proč právě Sadská?

Razíme jako rodina přístup, že nejlepší je mít možnost vydělat i utratit peníze v regionu, kde žijeme. Proto jsme hledali možnost přestěhovat si své podnikání z Prahy někam blíže k domovu. Naskytla se nám možnost prostoru v Sadské u Nymburku a nyní můžeme do práce dojet třeba na kole. Využila jsem příležitosti při renovaci tohoto prostoru, který měl být původně skladem mého muže, a vytvořili jsme z něj pro Vás krásnou prodejnu nejen obuvi v centru obce na hlavní silnici s parkováním přímo u bezbariérového vchodu.

Proč se obchod jmenuje Kveedo? /čti kvído/

Kvido je krásné jméno oblíbené postavy z knihy Báječná léta pod psa od Michala Viewegha a trochu jsme mu vetkli punc světoběžníka nahrazením českého "í" anglickým ee=/í/. Mohlo by to být jméno pro syna, ale můj muž umí jenom holky :-). A přesto se jedná o člena naší rodiny – Kvída můžete vidět na prodejně, je to totiž náš Chameleon pardálí Ambilobe a je mu už pět let. Kveedo jako název a grafický symbol by do budoucna měl zastřešit širší pole dalších aktivit a všechny je spojovat.