Barefoot obuv

O NÁS

Proč právě dětská obuv a směr typu barefoot?

Začalo to narozením naší první holčičky. Její první krůčky byly pro nás důležitý milník a skutečnost, že standardní sortiment nabízené obuvi v mnoha ohledech nevyhovoval, byla motivací pro hledání uspokojivého řešení. Síla internetu a facebooku je veliká a díky nim jsem narazila na barefoot obuv a podobné. Díky hledání informací a referencí jsem se seznámila s lidmi, kteří se tomuto směru obouvání věnují profesionálně a pomohli dceři „obout to správné“. S těmito lidmi se nyní potkáváme i jako s našimi obchodními partnery.

Proč právě Sadská?

Razíme jako rodina přístup, že nejlepší je mít možnost vydělat i utratit peníze v regionu kde žijeme. Proto jsme si své podnikání přestěhovali z Prahy do Sadské a já se po rodičovské dovolené chtěla zabývat něčím trochu osobnějším než řízením logistiky. Využila jsem možnosti renovace prostoru, který měl být původně skladem mého muže a nyní je z něj krásná prodejna na hlavní silnici blízko sjezdu z D11, dostupná autobusem (350 m) i vlakem (600 m). Přímo u prodejny jsou dvě parkovací místa pro zákazníky a další jsou dostupná jen 150 m od prodejny u kruhového objezdu.

Proč se obchod jmenuje Kveedo? /čti kvído/

Kvido je krásné jméno oblíbené postavy z knihy Báječná léta pod psa od Michala Viewegha a trochu jsme mu vetkli punc světoběžníka anglickým ee=/í/. Mohlo by to být jméno pro syna, ale můj muž umí jenom holky :-). A přesto se jedná o člena naší rodiny – Kveeda můžete vidět na prodejně, je to totiž náš chameleon pardálí a budou mu tři roky. Kveedo jako název by do budoucna měl zastřešit širší pole dalších aktivit a jako maskot by je měl všechny spojovat.