Barefoot obuv

PRODEJNA

Větší část prodejny je zaměřena na dětskou barefoot a kompromisní obuv, zbývající část je vyhrazena na hračky a doplňky. Své dodavatele hledáme nejdříve v našem regionu, poté preferujeme česko-slovenské firmy s důrazem na inovace a nápady. No a když kvalitní výrobek nebo dobrý nápad pochází ze zahraniční je u nás pro něj místo také. Zboží jsme vybírali na základě vlastních zkušeností nebo referencí od našich blízkých přátel. A určitě stojí za to se přijít podívat a zjistit – jak Vaše sousedka krásně šije, co Váš soused vyrábí zdravého k mlsání. Nebo se jen děti kouknou na barevného Kveeda, jak se promenáduje po teráriu.

Výrobci nabízené obuvi:

D.D.Step, Fare, Keen, Little Blue Lamb, Pegres, Froddo, Beda, Anatomic, Nohatka, Baby Bare, Wins, Slip Stop, Liliputi, BeLenka, Protetika, Jonap

Beda
Baby Bar
LiliPuti
Fare
Froddo
Pegres
Wins
Slip Stop
Anatomic
Nohatka
Little Blue Lamb
Keen
D.D.Step
Proteika
BeLenka
Jonap

Z hraček a doplňků u nás najdete:

Zdravé mlsání, designové látkové pleny, ponožky, oblečení pro děti, batohy, podpora k dětskému tvoření, sluneční brýle pro děti, dřevěné hračky typu montessori, houpací prkna Utukutu a houpačky Spectra, ortopedické koberečky Muffik a další.

Muffik
Utukutu
Nemasa
Natual Bars