Barefoot obuv

PRODEJNA

Větší část prodejny je zaměřena na barefoot a kompromisní obuv, zbývající část je vyhrazena na hračky a doplňky. Své dodavatele hledáme nejdříve v našem regionu, poté preferujeme česko-slovenské firmy s důrazem na inovace a nápady. No a když kvalitní výrobek nebo dobrý nápad pochází ze zahraniční je u nás pro něj místo také. Zboží jsme vybírali na základě vlastních zkušeností nebo referencí od našich blízkých přátel. A určitě stojí za to se přijít podívat a zjistit - jak Vaše sousedka krásně šije či co Váš soused vyrábí zdravého k mlsání. V obchodě je možné platit platebními kartami a samozřejmě se nebojíme ani hotovosti.

Výrobci nabízené obuvi:

D.D.Step, Fare, Keen, Little Blue Lamb, Pegres, Froddo, Beda, Anatomic, Nohatka, Baby Bare, Wins, Slip Stop, Liliputi, BeLenka, Protetika, Jonap

Beda
Baby Bar
LiliPuti
Fare
Froddo
Pegres
Wins
Slip Stop
Anatomic
Nohatka
Little Blue Lamb
Keen
D.D.Step
Proteika
BeLenka
Jonap

Z hraček a doplňků u nás najdete:

Péče o obuv, designové látkové pleny a osušky, ponožky a podkolenky, ortopedické vložky do bot Svorto, oblečení pro děti, batohy, podpora k dětskému tvoření, sluneční brýle pro děti, dřevěné hračky, houpací prkna Utukutu a houpačky Spectra, ortopedické koberečky, zdravé mlsání a další.

Pedag
Utukutu
Nemasa
Natural Bars
DomDom
Collonil
Svorto
Jeej Design